KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12735105
nr 1273 5105
Astrid Harms-Ringdahl
(1912-1984), Sverige
Oljemålning, Astrid Harms-Ringdahl (1912-1984), Stockholm, signerad. 1963. Olja på duk, 95x55 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 september 2019
kl 18:06:18
300 kr
350 kr
Astrid Harms-Ringdahl
Läs mer om Astrid Harms-Ringdahl